رافل اقامت اروپا و پاسپورت اروپا

76
3436
eu-citizenship-passports

quality home

روشهای دریافت پاسپورت اروپا

دو روش سریع و مطمئن وجود دارد

۱- خرید ملک در اروپا (نقد یا اقساط)

۲- آیلیسترز رافل

house-buying-ilisters

پاسپورت اروپا با خرید ملک

ملک خریداری شده باید به ارزش ۲ میلیون یورو باشد.

+ دریافت پاسپورت اروپا در کمتر از ۶ ماه

پرداخت مبلغ سنگین به ریال

businessman-clipart-sad-ilisters

بودجه کافی ندارید ؟

نگران نباشید!

راه حل پیش ما است، در ادامه بخوانید و همین امروز اقدام کنید.

happy family iListers

پاسپورت اروپا با روش آیلیسترز رافل

شرکت در رافل پاسپورت اروپا

+ فقط ۳.۴۹ یورو جهت اقدام تا دریافت پاسپورت

+ دریافت پاسپورت در کمتر از ۶ ماه

همین امروز اقدام کنید

سیستم خرید املاک از طریق بستر رافل iListers چیست ؟

همانطور که می دانید کمپانی iListers اولین شبکه اجتماعی املاک در اروپا می باشد و اخیرا بستری را فراهم آورده است که به فروشندگان و خریداران ملک این امکان را می دهد تا بتوانند در سراسر دنیا با کمترین زمان و هزینه به اهداف خود برسند. این بستر که فروش رافل نام گذاری شده با هدف کمک به دو دسته زیر پایه گذاری شده است:

۱- انبوه سازان و فروشندگان ملک نوساز و یا دست دوم برای تسریع در فروش املاک خود

۲- خریدارانی که می خواهند ملکی را با کمترین هزینه خریداری نمایند و یا بودجه کافی برای ملک مورد نظر خود را دارا نمی باشند.

در واقع رافل یک بازی قدیمی انگلیسی میباشد که در آن بلیطهایی فروخته میشد و در نهایت یک نفر از خریداران پروسه قرعه کشی را انجام میداد و یک عدد تصادفی را از ظرفی بیرون میکشید و برنده رافل به این صورت انتخاب میشد.
حال که آیلیسترز یک شبکه اجتماعی املاک میباشد از بازی رافل استفاده نموده و روشی نوین برای فروش املاک برای اعضای خود ایجاد نموده است و با استفاده از فعالیت کاربران خود این پروسه را به صورت آنلاین کنترل مینماید و خود به عنوان یک واسطه ما بین فروشنده و خریدار ایفای نقش میکند.

چگونه از سیستم رافل iListers برای دریافت پاسپورت اروپا بهره مند شویم ؟

با توجه به اینکه سیستم فروش رافل iListers در حال حاضر فقط در قبرس اروپایی فعال می باشد، به همین دلیل فقط به فروشندگان و انبوه سازانی که در این کشور فعال می باشند این سرویس را ارائه می دهد.

همانگونه که می دانید یکی از سریعترین روشهای دریافت اقامت و یا پاسپورت اروپا از طریق سرمایه گذاری در املاک در اروپا می باشد و با توجه به اینکه قبرس اروپایی قوانین مهاجرتی برای اعطای پاسپورت و یا اقامت دائم از روش سرمایه گذاری ارائه می دهد لذا برخی از انبوه سازان و فروشندگان ملک در کنار فروش املاک خود از روش رافل از این قوانین مهاجرتی پیروی کرده و تعهداتی در قبال شخص برنده در جهت اعطای پاسپورت و یا اقامت دائم اروپا ارائه می دهد.

حال اگر شما هم قصد مهاجرت به اروپا در کمترین زمان و هزینه را دارید و به شانس بالای خود اعتقاد دارید می توانید با شرکت در رافل پاسپورت اروپا از این امکان بهره مند شوید.

نحوه حمایت iListers از شرکت کنندگان در رافل

iListers پلی ارتباطی می باشد میان فروشنده و خریدار و در جهت برگذاری با کیفیت این بستر مراحل زیر را با دقت کافی انجام می دهد:

۱- بررسی و تائید هویت فروشنده

۲- بررسی و تائید املاک برای فروش

۳- بررسی و مطالعه تعهدات و ضمانتهای فروشنده

۴- نظارت کامل بر اجرای رافل و حمایت از شرکت کنندگان در قبال اجرای تمام تعهدات فروشنده

۵- پرداخت مبلغ ملک به فروشنده پس از اجرای کامل تعهدات در قبال برنده

76 COMMENTS

  1. […] البته شما می توانید به سادگی و تنها با تماس برقرار گردن با موسسه رادیو وکالت از وضعیت و شرایط و هزینه مهاجرت به استرالیا آگاه شوید. Study پاسپورت اروپا more completely by seeing us at http://blog.ilisters.com/رافل-اقامت-اروپا-پاسپورت-اروپا/. […]

  2. […] مشوق های صادراتی، ثبات سیاسی، هزینه های مخابراتی بسیار کم سرمایه گذاری در کشور اتریش را برای سرمایه گذاران خارجی جذاب نموده است. Need dependable information about دریافت اقامت اروپا? After that see us at http://blog.ilisters.com/رافل-اقامت-اروپا-پاسپورت-اروپا/. […]

  3. […] نرخ مالیات بر شرکت ها در این کشور ۲۲% می باشد. در حال حاضر من با شرايط سنيم كدوم كشور بهتر بهم ويزاي تحصيلي ميده و اينكه كدوم كشور اروپايي هزينه ها به صرفه تر هست. When you are ready to go the next degree with دریافت اقامت اروپا, see our website at http://blog.ilisters.com/رافل-اقامت-اروپا-پاسپورت-اروپا/. […]

  4. […] این تفاهم بدنبال هماهنگی پیشین وزیران فدرال بلژيک در نشست تابستانی شان صورت میگیرد که برای سخت تر کردن قانونهای کنونی در زمینه دریافت ملیت بلژيکی و مهاجرت اعضای خانواده به بلژيک می باشد. Much insightful and useful research regarding اقامت دائم اروپا can be discovered at http://blog.ilisters.com/رافل-اقامت-اروپا-پاسپورت-اروپا/. […]

  5. […] هر کدام از شما بعنوان متقاضی اصلی باید بطورجداگانه تقاضای ترکیب پروندها را بنویسید. در حال حاضر بسیاری از متقاضیان مهاجرت به کانادا در رسانه ها و در سایت های مختلف به دنبال پیداکردن بهترین راه های مهاجرت به کانادا میباشند. Get in touch with us if you have inquiries concerning اقامت بلغارستان. […]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here