Homeفارسیروشهای اقامت قبرس جنوبی

روشهای اقامت قبرس جنوبی

-

اقامت و پاسپورت کوالیتی هوم

قبرس جنوبی عضو اتحادیه اروپا؟

  • عضو فعال اتحادیه اروپا
  • پنجمین کشور امن در جهان
  • آب و هوای مدیترانه ای
  • ایده آل برای کسب و کار و زندگی

اقامت موقت قبرس جنوبی

  • خرید ملک به هر قیمتی بصورت مستقیم
  • تمدید ویزا هر ۶ ماه
  • تایید ورودی ۲۰ هزار یورو برای خانواده ۳ نفره در هر سال

اقامت دائم قبرس جنوبی

  • خرید ملک ۲۰۰ هزار یورو به بالا بصورت مستقیم
  • دریافت اقامت دائم در کمتر از ۳ ماه
  • برای کل اعضای خانواده و فرزندان تا سن ۲۱ سال

کشور قبرس سومین جزیره بزرگ در دریای مدیترانه است. از این روی مطمئنا اسم قبرس جنوبی و یا قبرس اروپایی را زیاد شنیده اید، که در ادامه متن به این موضوع و همچنین درباره اهمیت اقامت قبرس جنوبی خواهیم پرداخت.

قبرس جنوبی کجاست؟

در سال ۱۹۷۴ پس از حمله ترکیه به قبرس، قبرس شمالی تحت تصرف ترکیه درآمد و جزیره قبرس به دو قسمت مجزا تقسیم گردید. فبرس جنوبی و یا قبرس اروپایی با واحد پولی یورو عضو اتحادیه اروپا می باشد و قبرس شمالی جزئی از خاک ترکیه به حساب می آید.

اهمیت اقامت قبرس جنوبی

از آنجایی که خیلی از غیر اروپاییان قصد به مهاجرت به اروپا و اقامت اروپا دارند می توانند گزینه اقامت قبرس جنوبی را بعنوان یک انتخاب برتر در جهت دستیابی به این هدف در ذهن خود داشته باشند.

توجه داشته باشید که قبرس (جنوبی) عضوی از اتحادیه اروپا می باشد، و دریافت اقامت قبرس به معنای دریافت اقامت اروپا می باشد.

سریعترین روش دریافت اقامت قبرس جنوبی چیست؟

روشهای بسیاری جهت دریافت اقامت قبرس وجود دارد که هر کدام به نوبه خود هزینه ها و مشکلات خود را در پی خواهند داشت. یکی از ساده ترین روشها برای اخذ اقامت قبرس، خرید ملک در قبرس بوده و در زمان بسیار کوتاهی می توانید از طریق این روش اقامت دائم اروپا را دریافت کنید.

اقامت قبرس از طریق خرید ملک

کشور قبرس قوانینی در سال ۲۰۱۴ وضع کرده که به تمامی سرمایه گذاران غیر اروپایی در ازای خرید ملک در قبرس، اقامت قبرس را اعطا می کند. از این روی این روش را می توان اقامت اروپا با خرید ملک و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری هم نامید.

شرایط اقامت قبرس با خرید ملک در قبرس جنوبی

با خرید خانه در قبرس به ارزش ۲۰۰ هزار یورو واجد شرایط دریافت اقامت قبرس خواهید شد، ناگفته نماند که در این روش اقامت دائم قبرس جنوبی و یا همان اقامت اروپا را دریافت خواهید کرد.

آیا خانواده شخص خریدار شامل اقامت قبرس خواهند شد ؟

جواب این سوال بله است. تمامی افراد تحت تکفل متقاضی، یعنی همسر و فرزندان تا سن ۲۸ سال شامل اقامت دائم قبرس خواهند شد. همچنین در بعضی موارد امکان گرفتن اقامت برای پدر و مادر متقاضی و همسر هم وجود دارد.

امکان پرداخت اقساطی مبلغ خرید ملک در قبرس جنوبی

با توجه به اینکه امکان گرفتن وام از بانکها جهت خرید خانه در قبرس جنوبی وجود ندارد، در بعضی موارد مشاور شما با توجه به ملکی که قصد خرید دارید، میتواند با سازنده مذاکره کرده و خرید ملک را طبق قرارداد فی مابین فروشنده و خریدار بصورت اقساطی تنظیم کند. در این روش معمولا ۳۰ تا ۴۰٪ مبلغ نقدی پرداخت خواهد شد و مابقی در اقساطهای ۳ سال و به بالا به فروشنده بازپرداخت می گردد.

مدت زمان تا دریافت اقامت دائم قبرس جنوبی

پس از امضا قرارداد خرید ملک، وکیل شما مراحل ثبت خرید و ثبت مدارک مهاجرتی شما و خانواده تان را آغاز خواهد کرد، که معمولا در کمتر از ۳ ماه تمامی مراحل به پایان خواهند رسید.