Homeقبرساقامت دائم قبرساقامت دائم قبرس اروپایی با خرید ملک و سرمایه گذاری

اقامت دائم قبرس اروپایی با خرید ملک و سرمایه گذاری

-

شرایط اقامت دائم قبرس اروپایی با خرید ملک و سرمایه گذاری

قانون جدیدی به تصویب دولت قبرس رسید که این امکان را به تمامی‌ افراد غیر اروپایی که احتیاج به مهاجرت به اروپا (مثل کشور قبرس جنوبی) را داشته باشند، میتوانند با خرید ملک در قبرس به ارزش دویست هزار یورو، اقامت دائم قبرس و اقامت اروپا را دریافت کنند.

در این نوع از اقامت خریدار می بایست مبلغ مذکور را در قبال خرید خانه در قبرس اروپایی و یا یک بیزینس پرداخت کند که راحترین گزینه برای اخذ اقامت دائم قبرس خرید ملک می باشد.

 

همچنین لازم به ذکر می باشد که کشور قبرس در قوانین جدیدی که در سال ۲۰۱۴ وضع کرده است این امکان را به تمامی سرمایه گذاران و خریداران ملک در قبرس می دهد که پاسپورت قبرس را در کمتر از مدت ۶ ماه دریافت کنند، جهت اطلاعات بیشتر لطفا مقاله اخذ پاسپورت اروپا از طریق خرید ملک و یا سرمایه گذاری مطالعه فرمائید.

مدت زمان اخذ اقامت دائم قبرس با روش ذکر شده،حداکثر دو ماه می‌باشد و در بعضی موارد امکان در تسریع کیس می باشد.

شرایط اخذ اقامت دائم قبرس به ترتیب موارد زیر می باشد:

۱-متقاضی (خریدار) باید حداقل درآمد سالیانه ‌اش سی هزار یورو باشد و برای هر یک از اعضائ خانواده مبلغ پنج هزار یورو نیز به این عدد افزود میشود، درامد می بایست از کشوری به غیر از قبرس تامین (ارسال شود) و این مسئله باید به اداره مهاجرت قبرس بصورت مکتوب باشد، که وکلای شرکت در این مورد می توانند به شخص خریدار کمک کنند.

۲-شخص متقاضی (یا همان خریدار) باید مبلغ سی هزار یورو را به مدت سه سال در یکی‌ از بانک‌های قبرس به صورت گارانتی سپرده کرده و رسید سپرده را به اداره مربوطه در کشور قبرس تسلیم کند.

۳-متقاضی (یا همان خریدار) باید از کشور خود گواهی عدم سوء پیشینه‌ای تهیه کرده که به تائید وزارت امور خارجه ایران رسیده باشد تهیه و به اداره مهاجرت قبرس تحویل بدهد.

۴-متقاضی باید یک اظهار نامه مبنی بر این که قصد کار کردن برای شخص یا ارگانی‌ در قبرس را ندارد را به صورت کتبی‌ امضا کند(البته ثبت شرکت و انجام تجارت و یا بیزینس شخصی‌ در قبرس بلا مانع است که وکلای ما آن را برای شما در صورت نیاز حاصل می کنند)

۵-متقاضی میباید حداقل هر دو سال یک بار به قبرس سفر کند.

در این نوع از اقامت تنها با پرداخت ۵۰ درصد از دویست هزار یورو ملک آماده تحویل داده میشود و به اسم متقاضی به ثبت می‌رسد و پس از آن اقدامات لازم جهت اخذ اقامت دائم قبرس آغاز می شود. لاذم به ذکر می باشد که در بعضی موارد همکاران ما می تواند ملکهایی در قبرس را به شما ارائه دهند که شامل اقساط می باشد.

» تمامی‌ اطلاعات ذکر شده از وب سایت رسمی‌ وزارت خارجه قبرس قابل استعلام می‌باشد، ضمن اینکه می‌ توان با سفر به قبرس توسط همکاران ما در اداره مهاجرت حضور یافته و تمامی‌ این اطلاعات را به صورت حضوری از مسئولین مرتبط پرس و جو کنند.

درصورت لزوم جهت اطلاعات بیشتر می توانید به سؤالات متداول درباره اقامت دائم قبرس و اخذ پاسپورت اروپا مراجعه کنید.